B2C e-shop českého výrobce oblečení pro sport a volný čas

Drexiss s.r.o.
8/2016
Navštívit projekt

E-shop Drexiss.cz je jediné místo, kde koncoví zákazníci najdou kompletní sortiment české módní značky Drexiss. Každý kus oblečení přitom vzniká "na míru" až po objednání, díky tomu má zákazník jedinečnou možnost nechat si produkty přizpůsobit své postavě, nebo je nechat ušít ze svých oblíbených barev. Integrální součástí e-shopu je nástroj pro návrh vlastního designu vybraných produktů.

Kdo je Drexiss

Rodinná firma Drexiss (dříve známá jako IceDress) je výrobcem dnes už dobře známé módní značky. Majitelce Petře Dresslerové se podařilo vytvořit prostředí, ze kterého vychází unikátní produkty v líbivém designu a se skvělou funkčností testovanou v praxi. Navíc kompletní produkce vzniká v České republice, kde se do výroby zapojují mimo jiné maminky na mateřské dovolené či dámy v důchodu.

Co bylo naším úkolem

E-shop Drexiss patří mezi naše nejdéle fungující projekty. První verze vznikla v roce 2016, od té doby prošel e-shop redesignem a rozšířením o individuální funkčnosti na frontendu i backendu. Klient v té době hledal vizuálně jednoduché řešení, které umožní naplno vyniknout jeho produktům.

Zákazník si vybírá z řady designů. A pokud si nevybere, tak si může navrhnout vlastní design.
Minimalistický košík se vyhýbá všem distraktivním prvkům.
V katalogu může zákazník kromě parametrického vyhledávání využít také rychlého přechodu na další kategorie.

Kompletní agenda řízená z e-shopu

Klient nevyužívá žádné ERP, systém e-shopu je centrálním bodem prodeje firmy. Mezi úkoly systému patří vedle samotného prodeje také tvorba výstupů pro následnou výrobu a expedici. Za vizuálně jednoduchým e-shopem se tak skrývá ucelený byznysový nástroj, který se postará o objednávku od přijetí platby, přes výrobu a následnou expedici, až po doručení zákazníkovi a vytvoření účetních exportů.

V rámci frontendových funkčností vznikl konfigurátor produktů, ve kterém si zákazník volí výslednou podobu z celé řady motivů a vlastních barev.

Konfigurátor produktů ve vlastním designu patří mezi nejpoužívanější funkce e-shopu.
Zákazník si může sestavit barevnost produktu přesně podle svých představ.

S partou emorfiqu jsme velmi spokojeni hlavně kvůli jejich vysoké flexibilitě a také proto, že vždy vyšli vstříc jakémukoliv našemu požadavku. Architekturu webu vytvořili přesně dle našich představ a přidali mnoho vychytávek, díky kterým náš e-shop myslí a pracuje za nás, což nám usnadňuje mnoho práce. Pokud chcete mít e-shop pro 21. století, tak je tahle parta jasnou volbou.

Petra Dresslerová
Majitelka Drexiss

I s vámi můžeme vytvořit něco skvělého

Emorfiq skvěle slouží velkým i menším firmám, a hlavně roste spolu s jejich businessem. Jakmile jednou váš online prodej jede na Emorfiq, nemusíte se obávat, že budete muset systém znovu měnit. A nebudete ho muset vyměnit, ani když přijdou nové verze technologí, na kterých Emorfiq běží. Emorfiq vás podpoří i v růstu na zahraničních trzích, při propojování na marketplaces, ale i v kombinaci B2B a B2C.