EXEJEANS: nový eshop pro milovníky džínů! Objevte svět kvalitních džínů a stylových doplňků!

Retail active s.r.o.
10/2023
Navštívit projekt

S radostí vám představujeme EXEJEANS, zbrusu nový e-shop plný kvalitních džínů pro muže i ženy. Nabízí široký výběr značek, střihů a velikostí, takže si na něm každý najde to pravé. Kromě džínů zde najdete i široký sortiment doplňků, jako jsou trička, košile, bundy, svetry a pásky. Díky tomu si snadno a rychle vytvoříte kompletní a stylový outfit.

Úkolem pro Emorfiq bylo během 3 měsíců dodat e-commerce řešení, které propojí ERP systém, e-shop, prodejny a e-mailingový systém do jednoho funkčního celku. A my se tohoto úkolu s radostí zhostili.

Kdo je EXE JEANS

Pokud rádi nakupujete oblečení v obchodních centrech, tak už jste pravděpodobně narazili na některou z více než 20 prodejen EXE JEANS, značky specializující se na denim sortiment.

Firma v posledních letech úspěšně rozvíjí také prodej v online prostředí, kde je hlavní výzvou propojit všechny systémy dohromady a nabídnout klientům prostředí, ve kterém mohou plynule přecházet mezi nákupem online & v kamenných prodejnách.

Máme 3 měsíce, tak pojďme na to

Je načase pustit se do práce, máme totiž jen 3 měsíce na přípravu grafiky, kódování, implementaci & dovývoj funkcí, a v neposlední řadě zvládnutí integrací na ERP systém Winshop & e-mailingový systém Targito. Všechny části přitom vznikají v naší režii - o grafiku se postarají naši zkušení designéři, o rozsáhlou funkcionalitu e-shopová platforma eSales a o datová propojení integrační platforma Dirigos.

Součástí projektu je úprava produktové stránky s důrazem na představení obrázku, značky a okamžitou prezentaci dostupnosti na e-shopu i prodejnách.
V nabídce e-shopu jsou produkty od desítek značek, které je potřeba jasně a přehledně strukturovat jak pro zákazníky hledající konkrétní brand, ...
... tak pro ty, kteří hledají podle struktury kategorií.

Důraz na prodejní akce

Jedním z důležitých důvodů pro změnu na nové e-commerce řešení byla velká flexibilita promoakčních funkcí, které Emorfiq řešení podporuje. Díky nim dokáže EXE JEANS vytvářet zajímavé prodejní akce na pár kliknutí, bez nutnosti komunikace se svými dodavateli.

Hojně využívaným nástrojem je kombinační sleva, umožňující poskytovat slevy na dodatečně zakoupené produkty.
Všechny výprodejové produkty najde zákazník také v přehledné struktuře dle kategorií.

Propojení e-shopu se sklady prodejen & možnost rezervace produktu

Důležitou součástí projektu je jeho provázání s prodejnami. Nad prodejem projektů uvažujeme komplexně v rámci celé firmy, a jedním z úkolů je podpořit také prodeje na prodejnách.

Zákazník u produktu jednoduše zjistí, zda je dostupný přímo na jeho prodejně, a v případě zájmu si může produkt rezervovat. Před tím, než se na prodejnu vypraví, tak dostane potvrzení přímo z prodejny, že daný produkt má rezervovaný tak, aby mu jej do jeho návštěvy nevykoupili jiní zákazníci.

Přímo na e-shopu se zákazník dozví, zda je produkt dostupný přímo na jeho prodejně. Produkt si může rovnou rezervovat, aby si zajistil, že se do jeho návštěvy nevyprodá.

A dál? Expanze & nové funkce

Od úspěšného spuštění projekt spolu s klientem dále rozvíjíme. V květnu 2024 přibyla k e-shopu slovenská verze, a v plánu je řada dalších rozvojů a integračních subprojektů, zaměřených na další zlepšování služeb pro zákazníky.

I s vámi můžeme vytvořit něco skvělého

emorfiq skvěle slouží velkým i menším firmám, a hlavně roste spolu s jejich businessem. Jakmile jednou váš online prodej jede na emorfiq, nemusíte se obávat, že budete muset systém znovu měnit. A nebudete ho muset vyměnit, ani když přijdou nové verze technologí, na kterých emorfiq běží. emorfiq vás podpoří i v růstu na zahraničních trzích, při propojování na marketplaces, ale i v kombinaci B2B a B2C.