B2B portál pro specializovanou cílovou skupinu

Hydronix CZ s.r.o.
2/2019
Navštívit projekt

Odborníci na hydronické systémy z Hydronixu dodávají svým klientům jak produkty, tak ucelené poradenství a poprodejní podporu v České republice a na Slovensku. Specializovaná cílová skupina i produktové portfolio vyžadují individuální přístup ke konstrukci celého e-commerce řešení.

Kdo je Hydronix

V Hydronixu potkáte odborníky na hydronické systémy s více než 20 letou praxí v oboru a obrovským know-how, díky kterému jsou svým odběratelům skutečnými parťáky.

Co bylo naším úkolem

Klient nás oslovil na doporučení s částečnou představou o podobě budoucího řešení. Zatímco cíle byly jasné, tak cesta k nim už tak jednoznačná nebyla. V úvodu celé spolupráce jsme si proto s klientem zmapovali kompletní cíle, požadavky, cílovou skupinu a konkurenci, ze kterých jsme se poté odráželi při návrhu řešení.

Výsledkem naší spolupráce je e-commerce řešení, které je mnohem více zaměřené na budování dlouhodobého partnerství, než na první prodej. S tím pomáhají podrobné informace u každého produktu, individuální funkce pro správu probíhajících projektů projektantem, a v neposlední řadě důraz na tým odborníků stojících za projektem.

Struktura produktu se zásadně liší od běžného přístupu - produkt existuje ve více barev, z nichž ke každé náleží až 20 konfigurací (variant).
Konverzní tlačítko směřuje na kontaktní formulář, který zákazníka dovede z produktové stránky až k vytvoření ucelené poptávky.
Rozsáhlý obsah každého produktu pomáhá projektantům při instalaci produktů a umožňuje jim najít odpověď bez zbytečných prodlev.
Detailní schémata popisují konkrétní způsoby aplikace produktů.

Zeptejte se uživatelů

Projekt byl v mnoha ohledech specifický a pro správné nastavení a zacílení jsme nejednou spolupracovali přímo s uživateli v kvantitativní i kvalitativní rovině, se kterými nám vypomohl jeden z našich partnerů.

Z uživatelských testů vyplynulo několik nových potřeb a očekávání, které jsme do e-commerce řešení zapracovali. Jedním z nich byl i větší důraz na podceněnou prezentaci referenčních projektů, pro které jsme vytvořili samostatný nástroj pro jejich prezentaci.

Ucelené představení ukázek práce pokrylo jednu z potřeb uživatelů katalogu.

Jsem rád, že nám dobrá reference přinesla kontakt na emorfiq. Od začátku šlo o velmi konstruktivní a systematickou spolupráci. Emorfiq ukázal značný přesah nad rámec tvůrců eshopových řešení a pomohl nám najít a koordinovat partnery, se kterými jsme vyřešili kromě produktového katalogu také uchopení značky a marketing.

Petr Šaroch
Spolumajitel Hydronix CZ

I s vámi můžeme vytvořit něco skvělého

emorfiq skvěle slouží velkým i menším firmám, a hlavně roste spolu s jejich businessem. Jakmile jednou váš online prodej jede na emorfiq, nemusíte se obávat, že budete muset systém znovu měnit. A nebudete ho muset vyměnit, ani když přijdou nové verze technologí, na kterých emorfiq běží. emorfiq vás podpoří i v růstu na zahraničních trzích, při propojování na marketplaces, ale i v kombinaci B2B a B2C.