Ketofit: úspěšný e-shop s keto potravinami mění platformu

4FITNESS s.r.o.
03/2024
Navštívit projekt

Ketofit je předním dodavatelem & přímým prodejcem keto diety v České republice, který vyrábí a prodává široké portfolio konkrétních chuťově vyladěných produktů, ale také hotových balíčků pro zdravé hubnutí.

Naše společná cesta začala v roce 2023 identifikací potřeb, na kterou navázala na počátku roku 2024 rychlá implementace.

Rychlá příprava & důraz na obsloužení většiny agendy přímo v e-shopu

Největší výzvou byla příprava kompletního fakturačního systému přímo v prostředí e-shopu, s cílem umožnit automatizovanou fakturaci a následný přenos dokladů do účetního systému.

Abychom stíhali televizní kampaně, tak bylo nutné zvládnout realizaci doslova v řádu týdnů od dokončeného designu. Splnění termínu umožnila rozvinutost eSales platformy, která pokryla většinu potřeb již ve svém základu, a to včetně nástrojů pro expedici objednávek & stahování přepravních štítků z Balíkobotu.

Komunikace nutričních & energetických hodnot v každé porci

Oborovým specifikem je potřeba komunikace nutričních a energetických hodnot, pro které mohlo díky morfní architektuře vzniknout ucelené řešení přímo v e-shopu.

Zákazník vidí počet nejdůležitější informace přímo při nákupu.
Systém automaticky dopočítává výživové hodnoty a objem vitamínů na jednu porci.
Víceproduktové sety obsahují detailní popis obsahu balení.

Výpočet BMI indexu přímo na e-shopu

Jednou z důležitých funkcí pro zákazníky je BMI kalkulačka, která bude obsahově a vizuálně kompletně přizpůsobená designu e-shopu.  

Kalkulačka byla kompletně naprogramována na straně e-shopového řešení.

Využití hotových funkcí pro pokrytí standardních potřeb

Důvod, proč si Ketofit vybral Emorfiq, byla potřeba vedle individuálních vývojů kvalitně pokrýt standardní funkce, které jsou pro nákup potřebné. Předchozí řešení bylo postavené na míru, častým neduhem těchto řešení bývá právě neschopnost držet krok s dobou a reagovat na všechny změny ve standardních funkčnostech, které musí v prostředí individuálního vývoje vznikat znovu a znovu s každým klientem.

Předností rozvinutého a přizpůsobitelného řešení od Emorfiq je schopnost tyto 2 věci skloubit, a tím dramaticky snížit pracnost implementace standardních funkcí - a místo nich se zaměřit na oborová specifika. Stejně tomu bylo také u projektu Ketofit.

Produktová stránka pokrývá přehledně všechny důležité obsahové informace pro rozhodování, a nechává zákazníka vybrat z dostupných variant.
Přepracovaná struktura produktů a jejich konsolidace umožňuje zákazníkům rychleji najít produkty, které hledají.
Přehledný košík bez nadbytečných informací vede zákazníka k rychlému dokončení nákupu.
Jedním ze zdrojů zákaznických návštěv je také blog, na kterém průběžně vznikají příspěvky s hodnotným obsahem.

I s vámi můžeme vytvořit něco skvělého

Emorfiq skvěle slouží velkým i menším firmám, a hlavně roste spolu s jejich businessem. Jakmile jednou váš online prodej jede na Emorfiq, nemusíte se obávat, že budete muset systém znovu měnit. A nebudete ho muset vyměnit, ani když přijdou nové verze technologí, na kterých Emorfiq běží. Emorfiq vás podpoří i v růstu na zahraničních trzích, při propojování na marketplaces, ale i v kombinaci B2B a B2C.