Webinář pro business manažery

3 prvky, bez kterých
v e-commerce narazíte

O čem to bude?

Budování e-commerce řešení je často zužováno jen na volbu správného e-shopu. Ti, co už e-shop implementovali, dříve či později zjistí, že jejich e-shop je jen tak dobrý, jak dobré informace obsahuje a jak dokáže komunikovat s ostatními systémy.

  • Odcházejí zákazníci z vašeho e-shopu, protože tam nenajdou, co hledají?
  • Tráví vaši lidé hromadu času přípravou produktových dat a ony stále nejsou ve stavu,  v jakém by měly být?
  • Ztrácíte peníze tím, že nemáte na eshopu aktuální skladové zásoby? Někdo si něco objednal a vy mu to nemůžete dodat?
  • Platíte lidi za to, že dělají rutinní práci pořád dokola?
  • Bojíte se vyměnit eshop, kvůli obavám z problémů ze složité integrace na ERP systém?
  • Pořád investujete do rozvoje e-shopu a  ten stále nefunguje podle vašich představ?


To vše a mnoho dalších praktických informací se dozvíte na webináři, kde s vámi budeme sdílet naše reálné zkušenosti (ne powerpoint).

Shlédnout pozvánku

Shlédnout webinář

Přednášející

David Seibert

Přes 20 let působil na komerčních pozicích v managementu firem (ICT, FMCG, retail, výroba) a startoval firmy k jejich rychlejšímu růstu. V posledních letech se nedílnou součástí tohoto procesu stal e-commerce,  a proto před 7 lety založil firmu EXPANDIST, která dnes úspěšně akceleruje obraty firem díky zvýšení výkonnosti e-commerce.

Matěj Mrázek

Spoluzakladatel softwarové společnosti Emorfiq, která vyvinula unikátní řešení pro e-commerce podnikání. Matěj řídil více než 40 projektů výměny e-shopové platformy v celé řadě odvětví, jako je fashion, kosmetika, doplňky stravy, B2B prodej, stavebnictví, hračky, či spotřební zboží. Díky tomu zná detailně situace a důvody, které jeho klienty vedly k rozhodnutí o změně e-commerce platformy.

I s vámi můžeme vytvořit něco skvělého

emorfiq skvěle slouží velkým i menším firmám, a hlavně roste spolu s jejich businessem. Jakmile jednou váš online prodej jede na emorfiq, nemusíte se obávat, že budete muset systém znovu měnit. A nebudete ho muset vyměnit, ani když přijdou nové verze technologí, na kterých emorfiq běží. emorfiq vás podpoří i v růstu na zahraničních trzích, při propojování na marketplaces, ale i v kombinaci B2B a B2C.

Buďte o krok napřed

Přihlašte se k odběru tipů na zvýšení výkonu a efektivity e-commerce od nás.