Webinář pro business manažery

Eshop z krabice, na míru,
nebo ještě jinak?

O čem to bude?

Když jste dospěli k rozhodnutí, že vyměníte dodavatele e-shopu, čeká vás další dilema.

Vyberete si cestu krabicového řešení s již hotovými funkcemi nebo si radší necháte vyvinout e-shop na míru podle svého zadání? Pojďme se podívat na to, co vám budou dodavatelé slibovat a jaké pasti vás při implementaci a údržbě systému čekají. Existuje nějaká jiná alternativa?

  • Hlavní výhody a nevýhody hotových “krabicových” řešení
  • Vývoj e-shopu na míru - očekávání a realita
  • Existuje jiná cesta? (ano, existuje)

To vše a mnoho dalších praktických informací se dozvíte na webináři, kde s vámi budeme sdílet naše reálné zkušenosti (ne jen powerpoint).

Shlédnout pozvánku

Shlédnout webinář

Přednášející

David Seibert

Přes 20 let působil na komerčních pozicích v managementu firem (ICT, FMCG, retail, výroba) a startoval firmy k jejich rychlejšímu růstu. V posledních letech se nedílnou součástí tohoto procesu stal e-commerce,  a proto před 7 lety založil firmu EXPANDIST, která dnes úspěšně akceleruje obraty firem díky zvýšení výkonnosti e-commerce.

Matěj Mrázek

Spoluzakladatel softwarové společnosti Emorfiq, která vyvinula unikátní řešení pro e-commerce podnikání. Matěj řídil více než 40 projektů výměny e-shopové platformy v celé řadě odvětví, jako je fashion, kosmetika, doplňky stravy, B2B prodej, stavebnictví, hračky, či spotřební zboží. Díky tomu zná detailně situace a důvody, které jeho klienty vedly k rozhodnutí o změně e-commerce platformy.

I s vámi můžeme vytvořit něco skvělého

emorfiq skvěle slouží velkým i menším firmám, a hlavně roste spolu s jejich businessem. Jakmile jednou váš online prodej jede na emorfiq, nemusíte se obávat, že budete muset systém znovu měnit. A nebudete ho muset vyměnit, ani když přijdou nové verze technologí, na kterých emorfiq běží. emorfiq vás podpoří i v růstu na zahraničních trzích, při propojování na marketplaces, ale i v kombinaci B2B a B2C.

Buďte o krok napřed

Přihlašte se k odběru tipů na zvýšení výkonu a efektivity e-commerce od nás.