STEJKR - nový eshop pro netradičního klienta v tradičním oboru

STEJKR, spol. s r.o.
11/2022
Navštívit projekt

Prodej kancelářských potřeb a papíru působí jako banální, téměř nudný obor. Přístup ve společnosti STEJKR je jiný - svým zákazníkům z řad menších i větších firem, ale také koncových uživatelů, poskytují nadstandardní služby a širokou podporu. Požadavkem klienta bylo získat silné technické řešení, které umožní zákazníkům nakupovat snadněji a bude spolehlivě komunikovat s informačním systémem.

Kdo je STEJKR

STEJKR je sympatická firma s více než 25 lety zkušeností v oboru, která jde neustále vpřed. Kromě standardního kancelářského sortimentu tak můžete mezi jejím sortimentem najít také řadu didaktických her, se kterými firma úspěšně oslovuje školy a školky.

Co bylo naším úkolem

Trh kancelářských potřeb je vysoce konkurenční, což v kombinaci s vysokými nároky a cíli majitelů vedlo k rozhodnutí pořídit moderní a silný e-shop, který zajistí nejen špičkový servis pro stávající zákazníky, ale umožní také do budoucna škálovat zákazníky a zavádět nové kategorie sortimentu.

Vzhledem k tomu, že veškerá firemní agenda se odehrává v informačním systému Pohoda rozšířeném o řadu nástaveb, tak bylo nezbytné zajistit spolehlivé a rychlé propojení mezi oběma systémy za účelem přenosu produktových dat, zákazníků a objednávek.

Podoba finálního projektu a požadavky na něj se formovaly postupně během analýzy, při které jsme mluvili především o zákaznících, a jejich potřebách. Klient pojímal celý projekt z high-level pohledu a v detailech nám naopak nechal volnou ruku, díky čemuž mohl vzniknout graficky zajímavý a dobře fungující e-shop.

Velikostní varianty jsou prezentované v rámci jedné stránky. Uživatel má přehled také o dalších barvách produktu.
Firemní zákazníci často preferují řádkový výpis produktů, ve kterém mohou nakupovat rychleji.
B2B zákazníci se složitější interní strukturou neumožňují všem svým zaměstnancům objednávat bez omezení, ale pouze vytvářet návrhy objednávek. Zodpovědná osoba (schvalovatel) následně takovou objednávku (košík) vyhodnotí před samotným odesláním.
Část sortimentu je dostupná po obchodních baleních, zároveň je ale žádoucí informovat zákazníka o jednotkové ceně. Naše řešení zajišťuje oboje - zákazník vidí jak cenu, tak počet kusů v balení. E-shop zajišťuje, že zákazník objedná vždy pouze celá balení.
Někteří dopravci dokáží přepravit pouze lehčí zásilky. E-shop automaticky počítá hmotnost objednávky a nabízí zákazníkovi pouze ty přepravní metody, které může využít.

Jsem velice ráda, že jsme začali spolupracovat s firmou Emorfig. Při přechodu na nový eshop nám odpadly veškeré starosti ohledně technického zázemí. Eshop nám ušetřil spoustu času, přinesl mnoho zjednodušení a nových poznatků. Staráme se vlastně jen o to, abychom měli na eshopu co prodávat a aby zákazníci byli spokojení.

Martina Klenotová
ředitelka společnosti

I s vámi můžeme vytvořit něco skvělého

emorfiq skvěle slouží velkým i menším firmám, a hlavně roste spolu s jejich businessem. Jakmile jednou váš online prodej jede na emorfiq, nemusíte se obávat, že budete muset systém znovu měnit. A nebudete ho muset vyměnit, ani když přijdou nové verze technologí, na kterých emorfiq běží. emorfiq vás podpoří i v růstu na zahraničních trzích, při propojování na marketplaces, ale i v kombinaci B2B a B2C.